Phuket Exclusive Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Phuket Exclusive Turu

, Istanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı Turları
 • Alt Kategori :
  Phuket Turları
 • Süre :
  10 Gün
 • Vize :
  Vize uygulamamaktadır

Yeryüzünün cennet köşelerinden birisi olan Phuket’e yapacağınız yolculuk sonrası tur acentemiz ‘’Myra Tur’’ tatilinizin sayılı günlerinin her anının doyasıya ve en verimli şekilde geçirebilmeniz için sizi Phuket’te de desteklemeye devam edecektir. Aşağıda bilgilerinize sunduğumuz yalnızca şirketimize özgü ekstra hizmetler ile tatilde kendinizi özel ve daha güvende hissedeceksiniz.Doğal güzellikleri, kültürü ve hareketli yaşamı ile birçok farklı aktivite sunan Phuket adasında dilerseniz otelinizin deniz, kum, güneş aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Ada Turu, Phi Phi Adası Turu, Fantasea Show Turu, James Bond Adası Turu ve Simon Cabaret Show bu aktiviteler arasında .

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Phuket Exclusive Turu Kalkış: Istanbul Tur Tarihi : Süre : 10 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

 • Rehberlik Hizmeti
 • Gidiş Dönüş Transferler
 • James Bond Adası Turu
 • 3 * Otel Konaklaması

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Uçak Biletleri
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Opsiyonel turlar
 • Tüm öğle akşam yemekleri ve içecekler
 • Simon & Simon Cabaret turu
 • Phi Phi Adası Turu
 • Şehir Turu

   

 

 

Phuket Exclusive Turu

Yeryüzünün cennet köşelerinden birisi olan Phuket’e yapacağınız yolculuk sonrası tur acentemiz ‘’MYRA TUR’’ tatilinizin sayılı günlerinin her anının doyasıya ve en verimli şekilde geçirebilmeniz için sizi Phukette de desteklemeye devam edecektir. Aşağıda bilgilerinize sunduğumuz yalnızca şirketimize özgü ekstra hizmetler ile tatilde kendinizi özel ve daha güvende hissedeceksiniz.

Doğal güzellikleri, kültürü ve hareketli yaşamı ile birçok farklı aktivite sunan Phuket adasında dilerseniz otelinizin deniz, kum, güneş aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Ada Turu, Phi Phi Adası Turu, Fantasea Show Turu, James Bond Adası Turu ve Simon Cabaret Show bu aktiviteler arasında sayılabilir.

Vize Durumu : Tayland Devleti , T.C vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Dönüş tarihi itibari ile 6 ay geçerli pasaportunuzun olması yeterlidir.

Grup turu veya Kişiye Özel Olarak Düzenlenen Phuket Turu ve Phuket Balayı Turu seyahatlerimiz, misafirlerimizin talep ettikleri tarihlere göre düzenebilmektedir. Seyahate gidilecek dönemdeki müsaitliklere uygun olarak, Phuket adasına uçuşlar Qatar Airways, Singapur Havayolları, Türk Havayolları, Emirates, Etihad Havayolları ile yapılmaktadır.

Sizlere sunabileceğimiz hizmetler içerisinde ;

* Tropikal Phuket Adası,ortalama 10 saatlik bir uçak yolculuğundan sonra Phuket Havaalanında isminizle karşılama ve Size özel Havalimanı otel transferleri.
* Otele yerleştiğiniz ilk gün sizi ziyarete gelecek Phuket’te yaşayan danışman arkadaşımız ile tatilinizin isteğiniz doğrultusunda planlanması,
* Phuket çevresindeki güzellikleri de keşfedebilmeniz için en kaliteli şirketlerle en uygun fiyatlara Ada & Aktivite tur ve gezileri.
* Size özel ; kültürel, doğal, turistler tarafından keşfedilmemiş güzellikler ve avantajlı alışveriş yapabileceğiniz turlar.
* Phuket’te yaşaması avatajlıyla, her türlü soru ve sorunlarınızda yanınızda olucak, tatilinize renk ve farklı boyutlar katabilecek bir rehber arkadaşa 24 saat ulaşabilme ayrıcalığı.

 

Tur Programı

1.GÜN PHUKET

Phuket Uluslararası Havaalanına varış. Tayland’ın bu güzel adasına varışın ardından pasaport bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra yetkili personelimiz tarafından Havaalanında karşılanma özel transfer aracımız ile otelimize transfer ve yerleşme. 

 
 
2.GÜN PHUKET

Serbest zaman  Tavsiye : gün içersinde gündüz ( Patong Beach gidebilirsiniz )

Akşamda gece clüblerin olduğu bangla caddesine geçip ( Tiger Bear , illuzion club'a gidip eğlene bilirsiniz. )

3.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği James Bond Adası turuna katılabilirler. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sora ki en son durağımız snorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. Tur bitimi otelimize dönüş. Geceleme otelimizde. ( Tur ücretine dahil )

5.GÜN PHUKET

Serbest zaman  Tavsiye : Freedom  Beach'e gidebilirsiniz. ( giriş ücreti 200 bht )

6.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından yarım günlük şehir turumuzda Phuket Adası’nın muhteşem güzelliklerini görme fırsatı bulacaksınız. İlk olarak Kata Beach seyir noktasında bol bol resim çekerek turumuza başlıyoruz. Ormanda fil üzerinde 30 dk. fil safari yaparak turumuza devam ediyoruz. Yavru fil besleme, maymun show ve orkide bahçesi gezilerinden sonra Phuket adasının en büyük tapınağı olan Wat Chalong’u gezdikten sonra, Phuket adasının en önemli ve saygıdeğer simgelerinden biri olan Big Buddha çıkıyoruz. Yerel ürünlerin satıldığı dükkanlardan alışveriş yaparak turumuzu sonlandırıyoruz.

Extra ( 1800 bht )

7.GÜN PHUKET

Serbest zaman  Tavsiye : Paradise Beach'e gidebilirsiniz. ( giriş ücreti 200 bht ) 

 
8.GÜN PHUKET

Serbest zaman  Tavsiye : Sabah kahvaltısından sonra serbest gün. İsteyenler tam günlük ekstra Phi Phi Adası turuna katılabilirler. Önce otelimizden sürat motorunun kalktığı Royal marinaya transfer. Ardından ünlü Phi Phi adasına hareket. Yol esnasında daha küçük adalardan Phi Phi Ley Adası Pile Mağarası ve Maya Bay görülecektir. Adalardan birinde öğle yemeği ve Phi Phi adasını da gördükten sonra akşam vakti geri dönüş yolculuğu. Otelimize transfer ve turumuzun sonu. Turumuz esnasında Daha bakir olan bu tropikal cennette tüm gün deniz ve güneşten yararlanabilir ve çeşitli mercan ve deniz kabukları satan yöre halkından alışveriş yapabilirsiniz. Konaklama otelimizde.  ( 2000 BHT) 

9.GÜN PHUKET

Serbest zaman  

 
10.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Simon & Simon Cabaret turuna katılabilirler. Uzakdoğu’nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden biri, son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Extra ( 2000 bht )

 
Phi Phi Adası Turu
Yemek + içecek + Rehberlik Hizmeti dahil
Simon & Simon Cabaret turu
zakdoğu’nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden biri, son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
Şehir Turu
Yarım günlük şehir turumuzda Phuket Adası’nın muhteşem güzelliklerini görme fırsatı bulacaksınız. İlk olarak Kata Beach seyir noktasında bol bol resim çekerek turumuza başlıyoruz. Ormanda fil üzerinde 30 dk. fil safari yaparak turumuza devam ediyoruz. Yavru fil besleme, maymun show ve orkide bahçesi gezilerinden sonra Phuket adasının en büyük tapınağı olan Wat Chalong’u gezdikten sonra, Phuket adasının en önemli ve saygıdeğer simgelerinden biri olan Big Buddha çıkıyoruz. Yerel ürünlerin satıldığı dükkanlardan alışveriş yaparak turumuzu sonlandırıyoruz.

Ulaşım

Phuket adasına uçuşlar Qatar Airways, Singapur Havayolları, Türk Havayolları, Emirates, Etihad Havayolları ile yapılmaktadır.