'

Pattaya Phuket Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Pattaya Phuket Turu

, Istanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı Turları
 • Alt Kategori :
  Pattaya & Phuket Turları
 • Süre :
  8 Gün
 • Vize :
  Vizesiz Tur

Kış aylarında Yazı yaşayın! Egzotik yapıları ve tapınaklarıyla etkileyici Phuket ve dünyanın eğlence merkezi olarak anılan Pattaya'yı bizlerle keşfedebilirsiniz!

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Pattaya Phuket Turu Kalkış: Istanbul Tur Tarihi : Süre : 8 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

 • Seçilen tesislerde oda + kahvaltı konaklama
 • Tüm ana ve Phuket bağlantı uçuşları
 • Tüm gerekli transferler
 • Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Yurtdışı çıkış harcı
 • kişisel harcamalar

Phuket Pattaya

Kış aylarında Yazı yaşayın! Egzotik yapıları ve tapınaklarıyla etkileyici Phuket ve dünyanın eğlence merkezi olarak anılan Pattaya'yı bizlerle keşfedebilirsiniz!

 

Size Sunabileceğimiz Hizmetler Arasında;

 • Seçilen tesislerde oda + kahvaltı konaklama
 • Tüm ana ve Phuket bağlantı uçuşları
 • Tüm gerekli transferler
 • Türkçe rehberlik hizmeti

Tur Programı

1. Gün ISTANBUL - PHUKET

Phuket Uluslararası Havaalanına varış. Tayland’ın bu güzel adasına varışın ardından pasaport bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra yetkili personelimiz tarafından Havaalanında karşılanma özel transfer aracımız ile otelimize transfer ve yerleşme. Tüm gün serbest zaman.

2. Gün PHUKET

Varışımızı takiben özel aracimiz ile otelimize transfer.Hotelimize varis ve serbest zaman.
14.00’da odalarimizi alacagiz.
Bu surecte rehberinizin onerecegi aktiviteler ya da deniz/gunes/kum keyfi ile zamaninizi degerlendirebileceksiniz.
Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak 17.30 hareket ile düzenlenecek olan Acik bufe aksam yemekli Fantasea Show Turuna (80 Euro) katılabilirler.
Geceleme otelinizde.

3. Gün PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak  07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna (80 Euro) katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

4. Gün PHUKET

Sabah kahvaltisindan sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turu (80 Euro) yapılacaktır…Geceleme otelinizde.

5. Gün PHUKET - PATTAYA
Sabah kahvaltısından sonra Otelden Check-out işlemleri sonrası özel aracimiz ile hotelden ayrilis…
Phuket havalimanına transfer…
Tarifeli sefer ile ara ucusunuz. (Ucus suresi 1 saat…)

Bangkok’a varisimizi takiben , ozel aracimiz ile Pattaya’ya hareket ve yolculugumuz esnasinda arzu edenler icin extra MILLION YEAR STONE PARK ve TIMSAH CIFTLIGI TURU…(30 Euro) Cevresi tamami orjinal volkanik taslar ile donatilmis bu parkta,Timsah ciftliginde yuzlerce timsahi birarada gorme olanagi,Timsah show,Kaplan ve yavrusu ile fotograf cektirme firsati bulacaksiniz… Ardindan Kraliyet ailesine ait olan Dunyaca unlu Mucevher Fabrikasi ziyareti…  Thailand’in en unlu eglence beldesi olan Pattaya varis ve otelimize yerlesme..
Ogleden sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 15.00 hareket ile Fil Safarisi (45 Euro)…
Aksam arzu eden misafirlerimiz extra Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna (40 Euro)katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir SUPRİZ bekliyor......  Geceleme otelinizde.  

6. Gün PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler icin 12.00 hareket ile extra Geleneksel THAI DANSLARI ,EVLİLİK SEREMONISI, FILLERIN  BIRBIRINDEN  ILGINC SHOWLARINI ,500 hektarlık alana kurulmuş BOTANIK BAHCESI ve ORKIDE BAHCELERINI kapsayan NONG NOOCH TROPICAL GARDEN&DANCE SHOW (40 Euro) turuna katılabilirsiniz.Geceleme otelinizde.

7. Gün PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz icin 09.00 hareket ile extra MERCAN KAYALIKLARI ILE UNLU OGLE YEMEKLI MERCAN ADASI TURU...(50 Euro) Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi...Ogle yemegi menusu : Balik, Deniz mahsulu Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler...
Geceleme otelinizde.   

8. Gün PATTAYA – iSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra otelden Check-out işlemlerimizi yapiyoruz.Ogleden sonra serbest zaman.Ozel aracimiz ile Bangkok havalimanına transfer..
Ucakta alacaginiz yerel damak tadimiza gore servis edilecek keyifli bir aksam yemegi ve tatli bir uykunun ardindan Istanbuldayiz.

Ulaşım

Uçaklı Tur