Pattaya Turu

Pattaya Turu  /  

Istanbul Çıkışlı

 Pattaya Turu

Dünyanın en çok turist alan adalarından biri olan Pattaya'nın egzotik ve eğlenceli yönlerini keşfedebilir, Pattaya'nın gece hayatında eğlenip dünyanın en güzel koylarında dalış yapabilirsiniz.

 

Tur Programı

1. Gün ISTANBUL - BANGKOK

Saat 09:30'da İstanbul Havalimanı dış hatlarda bulunma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından saat 11:35'de Mahan Hava Yolları'nın seferi ile Bangkok'a hareket. Gecelem uçakta. Yerel saat 10.10'da Bangkok'a varış.

2. Gün BANGKOK - PATTAYA

Bangkok'a varışımızın ardından havalimanında bekleyen aracımız ile Pattaya'ya gidis. Bangkok’a olan yolculuğumuz yaklaşık 2 saat sürecektir. Varışımıza istinaden otele transfer ve geceleme otelimizde.

3. Gün PATTAYA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek olan Timsah Çiftliği turuna katılabilirler. Timsah Çiftliği; Tayland timsahlarıyla da ünlüdür. Yüzlerce timsah çiftliği bulunur. Bu çiftliklerin içinden sizin için seçtiğimiz en ilgi çekici ve en güzeli olan Million Year Stone Park’ı ziyaret ediyoruz. Timsah show gösterisi tüm inanılmazlığı ile seyrinize sunulacaktir. Tur bitiminde otele dönüş. Geceleme otelinizde.

4. Gün PATTAYA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek olan Nong Nooch Botanik Bahçesi turuna katılabilirler. En iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan Guneydogu Asya’nin en buyuk botanik bahcesi olarak gecen Nong Nooch parkinda envai çeşit renk ve güzellikteki çiçekler sizi büyüleyecektir. Tai kültürünü yakından tanıyacağınız kültürel bir şov izleyip ardından Tai boks gösterisi izleyeceksiniz. Daha sonra sevimli fillerin gösterilerini izleme fırsatımız olacaktır. Tur bitiminde otele dönüş. Geceleme otelinizde.

5. Gün PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Mercan Adası Turu'na katılabilirler. Sürat teknesi ile yaklasik yarim saat surecek bir yolculukla Adanin en guzel sahiline variyoruz. Burada, dilediginizce deniz ve gunesin tadini cikartabilirsiniz. Öğle yemegi adada bulunan restoranda agiz tadimiza uygun deniz mahsulleri olarak alınacaktir. Öğleden sonra otelimize dönüş ve gününüz serbest olacaktir . Geceleme otelimizde

6. Gün PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman..

7. Gün PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. 

8. Gün PATTAYA – iSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Check-out işlemlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul uçuşu için Bangkok Havalimanına transfer oluyoruz. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Mahan Hava Yolları'nın seferi ile saat 22:00'de İstanbul'a hareket. Geceleme uçakta  yerel saat ile 11:45 'de İstanbul Havalimanına varış.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

  • Mahan Havayolları ile İstanbul-Bangkok-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri ve alan vergisi
  • Belirtilen kategori otelde 7 gece oda-kahvaltı konaklama
  • Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
  • Türkçe rehberlik hizmeti (Varışa istinaden başlayacak olup tur dönüşü Bangok H.limanında son bulacaktır)
  • Seyahat Sigortası (Muafiyet oranı poliçede belirtilmiştir)
 

Fiyata Dahil Olmayanlar

  • Tüm öğle/akşam yemekleri ve içecekler
  • Timsah Çiftliği Turu
  • Nong Nooch Botanik Bahçesi Turu
  • Mercan Adası Turu
  • Kişisel harcamalar

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

MAHAN HAVA YOLLARI

Ödeme

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster
Pattaya
Tur Tarihi
Fiyat (Kişi Başı)
13/04/2023
1,427 $
999 $