Olimpos Teleferik

Olimpos Teleferik  /  

Antalya Çıkışlı

Olympos Teleferik Antalya’nın yaklaşık 65 km batısında yapılmış olan tesis yerli ve yabancı turisleri ağırlamaktadır. İki klasik tatil hedefini birleştirmekte. Dağ ile deniz. Türkiye nin bu bölgesi, Turkuaz renginde ışıldayan denizi, el değmemiş, büyüleyici doğası, sihirli mutfağı ile herkesi büyülüyor. Yılda 300 den fazla güneşli günü olan bu bölge tüm dünyadan gelen misafirler için cezbedici ve sevilen bir tatil hedefidir. Olympos dağında güneş, deniz ve kar birleşmiştir. Tesis 2365 m yüksekliğe inşa edilmiştir. Olympos Teleferik ile zirveye doğru hafif rüzgarlı yükseklikteki yapılan bu ulvi serüven seferi ile ‘’ Sea to Sky (Denizden gökyüzüne)’’ sloganını hak ederek en güzel tatil rüyalarını gerçekleştiriyor. Türk rivierasını ve onun iç bölgesini gören bu panorama nefes kesicidir, Doğanın sessizliği ve güzelliği unutulmazdır. El değmemiş doğası içinde keskin dik kayalık yamaçları , güzel çam ormanları,turkuaz mavisi deniz ve de heybetli dağları bu manzarayı eşsiz kılar.

 Tur programı                         

Tahtalı dağının zirvesindeki eşsiz deniz ve doğa manzarası Tahtalı Teleferik ile artık dakikalar içerisinde önünüzde. Zirveden içeceğinizi yudumlarken tatil bölgesinin ve denizin nefes kesen görüntüsünün keyfine varabilirsiniz.

Dünyanın en uzun ikinci, Avrupa`nın en uzun Teleferiği, Akdenizde 2365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’ nın zirvesini birleştiriyor. Zirvesi karla kaplı bu heybetli dağ hızla büyüyen ve turizmin gözdesi olan Kemer, Antalya bölgesinde yer almaktadır. Antalya`ya iş veya turizm amaçlı gelen herkesin mutlaka görmesi gereken teknoloji ve mühendislik harikası OlymposTeleferik günlük ziyaretler icin ideal ve unutulmaz bir seçim olacaktır.

Akdeniz Bölgesinin eşsiz manzarasının yanı sıra,Tahtalı Teleferik sayesinde deniz ve dağ artık birbirine çok yakın. Tahtalı Teleferik sizlere yüksek kalitede eğlenceyi ve heyecanı vaad ediyor. 7.5 Km uzunluğundaki tırmanış milli park çam ormanlarının enfes manzarasını izlemeniz için mükemmel bir fırsat. Yüksek kalite güvenlik standartları ile güvenli yolculuğun tadına varın.

* Otelinizden alınış.
* Tahtalıya varış.
* Serbest zaman.
* Buluşma.
* Otelinize dönüş.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

Transfer-Rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayanlar

Alkollü-Alkolsüz İçecekler-Yemek

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

 

Beldibi 1 : 09:00 -13:00

Göynük : 09:10-13:10

Kemer Merkez :09:20 -13:20

Kiriş  :09:30-13:30

Çamyuva :09:40-13:40

Tekirova :09:50-13:50

Ödeme

 

    

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
27/09/2021-01/12/2021
150 ₺
(0-3) 0 ₺
(0-3) 0 ₺
(0-3) 0 ₺