Jeep-Safari turuyla off road dağlara tırmanmak muhteşem bir anı oluşturacaktır. Yediden yetmiş yediye herkezin katılabilceği bir tur olup ailecek katılabilirsiniz. Muhteşem kemer manzarası ve doğal koylar off road su eğlenceleri diğer jeeplerle doya doya eğlence turu ve adralin dolu bir ''Kemer Jeep Safari''  turu sizleri bekliyor. 

 
"> Kemer Jeep Safari, Kemer Jeep, Kemer Safari

Kemer Jeep Safari

Kemer Jeep Safari  /  

Kemer Çıkışlı

Jeep-Safari turuyla off road dağlara tırmanmak muhteşem bir anı oluşturacaktır. Yediden yetmiş yediye herkezin katılabilceği bir tur olup ailecek katılabilirsiniz. Muhteşem kemer manzarası ve doğal koylar off road su eğlenceleri diğer jeeplerle doya doya eğlence turu ve adralin dolu bir ''Kemer Jeep Safari''  turu sizleri bekliyor. 

 

Tur Programı

Kemer Jeep Safari Tur Programı

 Hergün, Rehberli, Öğle Yemekli, Kemer Safari JeepTuru, Otellerden Ulaşım ve Servisli. Kemer’deki turistik kalabalıktan ve yüksek sıcak ile yüksek nem' den kaçmak ve farklı bir atmosfere doğru yol almak istiyorsanız tam gün Jeep-Safari turuyla off road dağlara tırmanmak muhteşem bir anı oluşturacaktır. Yediden yetmiş yediye herkezin katılabilceği bir tur olup ailecek katılabilirsiniz. Muhteşem kemer manzarası ve doğal koylar off road su eğlenceleri diğer jeeplerle doya doya eğlence turu ve adralin dolu bir ''Kemer Jeep Safari''  turu sizleri bekliyor. 

Aktivite ''Kemer Jeep Safari'' Özellikleri

       -   Misafirlerimizin otellerinden alınması.

       -   Toplanma noktasından hareket.

       -   Kesme boğazında fotoğraf molası.

       -   2000 yıllık 27m genişliğindeki Çınar ağacında fotograf molası.

       -   Bizans döneminden kalma eski şehirde fotoğraf molası.

       -   Dağda köy ve mağara ziyareti.

       -   Panorama 1500 m fotoğraf molası.

       -   Öğle yemeği (Fırında balık veya tavuk şiş, salata).

       -   Dönüşte dağdaki nehirde yüzme molası.

       -   Misafirlerimizin otellerine bırakılması.

-    Daracık toprak yollardan inerek ya da tepeleri tırmanarak, Kemer’in manzarasını süsleyen görkemli Toros Dağları’nı keşfetmek için yola çıkın. Yol boyunca bir kaç moladan sonra Akdeniz’in geleneksel yaşamını ve nehir kıyısında güzel bir öğle yemeğinin keyfini çıkaracağız. Plajda kavrulmaktan sıkılıp, oksijen ve temiz hava kaynağı dağlara doğru yol alarak serin bir mola vermek istiyorsanız bu tur tam size göre! Aynı zamanda buz gibi şelaleler arasında dalıp kendinizi tazelenmiş ve zinde hissedeceksiniz!

-   Dolambaçlı yollar boyunca, sık çam ormanları arasında heyecan dolu bir yolculuğa çıkın. Bu yol boyunca çevremizi saran ağaçlar 20 - 30 metreyi bulur. Bu bölgede bulunan engelli yollardan geçerken dikkatli olmak gerekir; yol boyunca koyun sürüleri ve yöresel kıyafetli teyzeler yolumuza çıkabilir.

 

-  Dağlar arasındaki köylerin içinden geçecek ve yaban hayatına tanık olacağız. Konvoy halinde seyrederek, dar yollardan geçecek ve neredeyse 1500 metreye uzanan Toros Dağları’na doğru uzanacağız. Yol boyunca muhteşem manzaraların fotoğraflarını çekmeyi unutmayın! Lezzetli bir öğle yemeği molası vermek için nehir kıyısında veya bir köy restoranında duraklayacağız.

 

-  Yolun tozunu attırdıktan sonra, ağaçların arasında gizlenmiş bir cennet gibi duran şelalenin tertemiz sularına girip günün ağırlığını üstünüzden atabilirsiniz. Doğayı, heyecanı ve rahatlamayı bir arada yaşacağınız bu hareketli maceraya atılın! Eğlenceli bir arkadaş ortamında muhteşem bir doğa manzarasını saatler boyunca gezdikten sonra Kemer’e transferiniz için başlangıç noktamıza geri dönüş yapacak ve burada maceranın sonuna geleceğiz.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

-Yemek

-Rehberlik Hizmeti

-Transfer

Fiyata Dahil Olmayanlar

-İçecekler

-Kişisel Harcamalar

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Belirlenen saatlerde otellerden alınış (09.00-09.30)

Belirlenen saatlerde otellere dönüş (16.30-17.00)

Ödeme

0-3 yaş ücretsizdir.

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster
Bilet
Dönem
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
02/10/2022-30/11/2022
400 ₺
(0-3) 0 ₺
(0-3) 0 ₺
(0-3) 0 ₺