Antalya Rafting Turu

Antalya Rafting Turu  /  

Antalya Çıkışlı

Eğer bir tür macera ve adrenalin dolu, heyecan verici bir gün istiyorsanız size Rafting diyoruz.Rehberler eşliğinde nehir üzerinde 3-4 saatlik turunuzla birlikte öğle yemeği serviside bulunmaktadır. Heyecan ve adrenalini sınırsız yaşamak isterseniz Rafting turumuza katılmalısınız.

Eğer bir tür macera ve adrenalin dolu, heyecan verici bir gün istiyorsanız size Rafting diyoruz.Kemer'e yaklaşık iki saat uzaklıktaki Köprülü kanyon'da yapılmaktadır. Bu nedenle formda ve hazır olacağından emin olun. Sabah otelinizden alındıktan sonra Beşkonak köyünde rafting için hazır olacaksınız. Rehberler eşliğinde nehir üzerinde 3-4 saatlik turunuzla birlikte öğle yemeği serviside bulunmaktadır. Heyecan ve adrenalini sınırsız yaşamak isterseniz Rafting turumuza katılmalısınız. 

       

Tur Programı

  Otelden alınışınızın ardından doğal güzelliği muhteşem olan 14 kilometre uzunluğundaki nehirde rafting keyfine hazır olun !
Başlangıç noktasında misafirlere  güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler verilir. Bu turu sadece rafting olmaktan çıkarıp mümkün olduğunca eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmeye çalıştık. Bunun için de bazı bölgelerde molalar verilir, kısa doğa yürüyüşü yapılır, kanyon turu yapılır, tarihi köprü gezdirilir, çaya atlama aktiviteleri düzenlenir.

Ayrıca rafting sırasında yolculuğunuzu CD`ye kaydettirebilir, buz gibi sularda yüzebilir ve hem heyecan, hemde eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz...

-Transferin tarafımızdan yapılması halinde , misafirler  acentamızın belirlemiş olduğu çıkış saatine göre otellerinden alınırlar.
- Transfer araçları 10:30 - 11:00 sularında KÖPRÜLÜ KANYON ' daki tesisimize ulaşırlar.

- Parkur 14 kilometrelik nehir şeridinde uluslararası standartlara göre 1 ve 2 zorluk dereceli rapitlerden oluşmaktadır . Start tarihi roma köprüsünün hemen yanında olup, bitiş noktası Beşkonak 'ı 2 kilometre geçtikten sonradır.     
- Tesisimizde müşterilere rafting sporunun incelikleri , dikkat etmeleri gereken konular ve malzemelerin kullanılması ile ilgili bilgiler uygulamalı olarak anlatılır.
- Rafting sporuna hazırlanan sporcuların başlama noktasına transferi yapılır. hemen ardından rafting başlar.
- Sporcular ilk rapitden geçtikten hemen sonra BÜĞRÜM KÖPRÜ ' de mola verirler. Tarih ve doğanın kucaklaştığı bölgede sporcular berrak suda gönüllerince yüzerler. Dileyen misafirlerimiz Köprülü Kanyon' a ismini veren Antik Köprü üzerinden geçip manzaraya bir de tepeden bakarlar.
 - Saat 13:00 sularında öğle yemeğine giren misafirlerimiz bir saatlik yemek molasının ardından tekrar kendilerini coşkuyla akan nehre bırakırlar.
 - Nehir boyunca eğlenceli dakikalar yaşayan sporcular 16:30 sularında bitiş noktasına ulaşırlar. Buradaki kafeteryamızda misafirlerimiz dinlenip duş alabilirler; kıyafetlerini değiştirebilirler.
 - Tüm misafirlerimiz hazır olduğunda o grubun yatığı Rafting Turu' nun videosu dev ekran TV' lere koyulur ve misafirler videoyu seyrederler. Dilerlerse bu videoyu satın alabilirler.
 - Ayrıca tüm gün boyunca rafting yaparken, kanyon turunda, yüzme molalarında, adrenalin dolu parkurlarda gizlice veya misafirlerimize belirtilerek fotoğraflar çekilir. Bu fotoğraflar da bitiş noktasındaki kafeteryamızda asıl ve katılımcılarımızın seyrine sunulur. Dileyen misafirlerimiz bu fotoğraflardan da satın alabilirler.
 - Video ve fotoğraf seyirinden sonra misafirlerimiz transfer araçlarımızla alındıkları noktaya bırakılmak üzere yola çıkarlar.

        

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

Lüks araçlarla gidiş - dönüş transferleri.
Tam parkur , tam gün rafting turu.
Tüm Rafting ekipmanları ve giyisileri.
Profesyonel rehberlik.
Öğle yemeği 

Fiyata Dahil Olmayanlar

 

Alkollü Alkolsüz içecekler , Video, Fotoğraf 

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Ulaşım

Beldibi 1 : 08:30

Beldibi 2 : 08:45

Beldibi 3 : 08:55

Göynük : 09:15

Kemer Merkez : 09:30

Kiriş : 09:00

Çamyuva :08:45

Tekirova : 08:30

Ödeme

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster