Pattaya Phuket Turu

Pattaya Phuket Turu  /  

Istanbul Çıkışlı

PATTAYA(4) PHUKET(3) TURU TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFER İLEAKTARMASIZ DİREK UÇUŞLAR 7 GECE 8 GÜN

 

Pattaya Phuket Turu Türk Havayolları İle

Kış aylarında yazı yaşayın. Dünyaca Ünlü turizm merkezi Phuket ve Dünyaca Ünlü eğlence merkezi Pattaya ile gezmeye doyamayacaksınız.

 

Sizlere sunabileceğimiz hizmetler içerisinde ;

 • Secilen Tesislerde Oda+Kahvalti Bazinda Konaklama
 • Tum Ana Ucuslar Ve Phuket Baglanti Ucuslari
 • Tum Gerekli Alan/Hotel/Alan Transferleri
 • Phuket / Turkce Telefonda Asistanlik Hizmeti
 • Bangkok / Turkce Tur Liderligi Hizmeti
 • Pattaya / Turkce Tur Liderligi Hizmeti

Tur Programı

1.GÜN Pazar ISTANBUL - PATTAYA

Istanbul Ataturk hava limanindan Turk hava yollari TK068 tarifeli seferi ile 01.55 hareket ve 14.50’de Bangkok'a varısimizi takiben , ozel aracimiz ile Pattaya’ya hareket.Geceleme otelinizde.

2.GÜN Pazartesi PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler icin 12.00 hareket ile extra Geleneksel THAI DANSLARI ,EVLİLİK SEREMONISI, FILLERIN  BIRBIRINDEN  ILGINC SHOWLARINI ,500 hektarlık alana kurulmuş BOTANIK BAHCESI ve ORKIDE BAHCELERINI kapsayan NONG NOOCH TROPICAL GARDEN&DANCE SHOW (40 Euro) turuna katılabilirsiniz.Geceleme otelinizde. 

3.GÜN Sali PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz icin 09.00 hareket ile extra MERCAN KAYALIKLARI ILE UNLU OGLE YEMEKLI MERCAN ADASI TURU.(50 Euro) Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi.Ogle yemegi menusu : Balik, Deniz mahsulu Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler...Geceleme otelinizde.   

4.GÜN Carsamba PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu edenler icin extra MILLION YEAR STONE PARK ve TIMSAH CIFTLIGI TURU (30 Euro). Cevresi tamami orjinal volkanik taslar ile donatilmis bu parkta,Timsah ciftliginde yuzlerce timsahi birarada gorme olanagi,Timsah show,Kaplan ve yavrusu ile fotograf cektirme firsati bulacaksiniz… Ardindan Kraliyet ailesine ait olan Dunyaca unlu Mucevher Fabrikasi ziyareti…  Thailand’in en unlu eglence beldesi olan Pattaya varis ve otelimize yerlesme.Ogleden sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 15.00 hareket ile Fil Safarisi (45 Euro).Aksam arzu eden misafirlerimiz extra Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna (40 Euro) katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir SUPRİZ bekliyor.

5.GÜN Persembe PATTAYA - PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra Otelden Check-out işlemleri sonrası özel aracimiz ile hotelden ayrilis…Bangkok havalimanına transfer.arifeli sefer ile ara ucusunuz. (Ucus suresi 1 saat).Phuket’e varışımızı takiben özel aracimiz ile otelimize transfer.Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak 18.00’da düzenlenecek olan Acik bufe aksam yemekli Fantasea Show Turu’na (80 Euro) katılabilirler.Geceleme otelinizde.

6.GÜN Cuma PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak  07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna (80 Euro) katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

7.GÜN Cumartesi PHUKET

Sabah kahvaltisindan sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turu (80 Euro) yapılacaktır.Geceleme otelinizde.

8.GÜN Pazar PHUKET - iSTANBUL

Sabah özel aracimiz ile Phuket havalimanına transfer.Turk hava yollari TK0173 tarifeli seferi ile 05.50 hareket ile Istanbul Ataturk hava limanina 12.55’te varis ile Turumuzun sonu…

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

 • Seçilen Tesislerde Oda + Kahvaltı bazında konaklama
 • Tüm Ana Uçuşlar ve Phuket bağlantı uçuşları
 • Tüm gerekli transferler
 • Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Yurtdışı çıkış harcı
 • kişisel harcamalar

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Turk hava yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 23.30'da buluşma.

Istanbul Ataturk hava limanindan Turk hava yollari TK068 tarifeli seferi ile 01.55 hareket ve 14.50’de Bangkok'a 

Ödeme

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster