'

Villa Şimşek

Villa
  • Oda Sayısı: 2+1
  • Denize Uzaklık: 2 km
  • Şehire Uzaklık: 1 km
  • Hava Limanına Uzaklık: Antalya Havaalanı 120 km
  • Havuz: 1
  • Bölge: Kaş
Kaş’ın Çukurbağ Yarımadası’nda yer alan Villa Şimşek muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir. Tüm senenin yorgunluğunu dinlenerek geçirmek isteyen misafirlerimiz için bu villada tatil yapmak bulunmaz bir fırsattır.
Maalesef tesisimiz bu tarihlerde müsait değildir.

Tesis

 

Kaş’ın Çukurbağ Yarımadası’nda yer alan Villa Şimşek muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir. Tüm senenin yorgunluğunu dinlenerek geçirmek isteyen misafirlerimiz için bu villada tatil yapmak bulunmaz bir fırsattır. Bu villada konaklarken denizin gerçek anlamda ayaklarınızın altında olduğunu hissedeceksiniz. Villanın tüm bölümlerinden gün batımını izleyebilirsiniz. Kaş bölgesi kayalıktır ancak denize girişte 4-5 adet platform vardır ve buralardan rahatça denize girebilirsiniz. Platformlarda şezlong ve şemsiye imkanı bulunmamaktadır.

 

Oda

 

Zevkli ve konforlu bir şekilde döşenmiş olan bu lüks villamızın içerisinde tüm donanımlar mevcuttur. 3 yatak odası ve 3 banyosu bulunan bu muhteşem villamızın yanında aynı standartlarda olan Villa Yıldırım’da bulunmaktadır. Bu yüzden birkaç aile birlikte tatil yapmak ister veya kalabalık grup olarak tatile çıkmak isterseniz bu iki villayı kiralama şansınız vardır. Çok güzel taş bir mimariye sahip olan villamız dubleks tarzda inşa edilmiştir.

 

Genel Özellikler

 

Not 1: Denize yakın olması ve arazi yapısı itibariyle villaya ulaşım yolunun son 50 metresi meyillidir. Ancak iniş ve çıkışlar için bir engel teşkil etmemektedir. Villaya araçla gelinmesi tavsiye edilir.

Not 2: Villanın içerisinde sigara içilememektedir.

Not 3: Kısa Konaklama süresinin altındaki taleplerde 350-TL temizlik ücreti ilave alınmaktadır.

Not 4: Villamızda çocuk dahil tam 6 kişi olarak konaklama alınmaktadır. Artı kişi olarak 2 yaşa kadar olan bebeklerde onay verilmektedir.

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

Yaz ayları dışında yörelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu eve özgü değildir, kışın faal olan tüm evlerde bulunmaktadır.

 

 

 

Talep Gönder